Home Visionary

Kto sme

Štúdio bolo založené v roku 2011 Miroslavou Trokšiarovou, ešte počas jej štúdií dizajnu na Vysokej Škole Výtvarných Umení, s víziou tvoriť interiéry s nadčasovou estetikou, ergonomicky čisté a prispôsobené potrebám klienta, s cieľom zlepšiť jeho prostredie a kvalitu života v dlhodobom horizonte.

Kľúčovým pre tvorbu štúdia je jej rukopis, ktorý je hlavne vďaka 10-tim rokom spolupráce s dánskou značkou BoConcept, na poste interiérovej dizajnérky a štylistky, ovplyvnený škandinávskou estetikou a tiež filozofiou nikdy nestarnúceho modernizmu.

Tím našich dizajnérov a projektantov vedie k pedantnému prístupu s dôrazom na premyslené detaily a kvalitné materiály, so zachovaním komplexnej perspektívy projektu nášho klienta.

Žiadny projekt pre nás nie je rutinou, ale novou inšpiráciou.

Čo ponúkame

Našim klientom ponúkame komplexné riešenia rezidenčných interiérov či komerčných priestorov, od dispozičného riešenia a štúdie s foto-realistickým výstupom, cez projektovú dokumentáciu, až k realizácii a dekorácii doplnkami. Každý klient sa stáva našim partnerom, ktorému venujeme osobitný prístup a rozsah služieb prispôsobíme jeho potrebám.

Projekty